Alkomat al 9000 - gdzie kupić?

Niezwykle istotnym aspektem przy zakupie alkomatu jest wybór odpowiedniego sprzedawcy, który zajmuje się dystrybucją wyłącznie wysokiej jakości alkomatów. Jednym z nich jest promil-lab.pl. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w kalibrowaniu alkomatów, a także w ich świadomej dystrybucji. Pracownicy sklepu oferują fachowe poradnictwo w zakresie świadomego użytkowania sprzętu. Należy pamiętać, że każde urządzenie służące do wykonywania pomiarów poziomu alkoholu we krwi, powinno byc poddawane regularnej kalibracji.

Alkomat al 9000 - specyfikacja

Producent Promiler to jeden z wiodących producentów alkomatów na współczesnym rynku. Sensor elektrochemiczny wyróżnia się wyjątkową precyzją, a także odpornością na warunki klimatyczne. Bezpieczna temperatura pracy wynosi od 0°C do +40°C. Urządzenie przedstawia dokładne wyniki pomiarowe w ciągu kilku sekund. Urządzenie zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość produktów i ich kompaktową formę. Zakres pomiaru wynosi od 0,00‰ do 4,00‰, a sam czas przygotowania do badania nie przekracza 15 sekund.

Alkomat al 9000 - cena

Decydując się na zakup alkomatu do własnych potrzeb, warto postawić na sprawdzonego producenta i sprzedawcę. Na stronie promil-lab.pl dostępne są wyłącznie wysokiej jakości alkomaty, które zapewniają pełnię precyzyjności. Towar wysyłany jest do klienta w przeciągu kilku dni roboczych. Przed wysyłką alkomaty są także kalibrowane przez wykwalifikowanego pracownika firmy i certyfikowany sprzęt. Wszystkie te aspekty warunkują ostateczną cenę produktu. W przypadku modelu AL 9000 można mieć pewność, że cena idzie w parze z wysoką jakością.